ZDENĚK DANĚK | NABÍDKA SLUŽEB

Obchodním firmám, které se zajímají o spolupráci mohu nabídnout:

  • zprostředkování přímého kontaktu s výrobcem a přímou spolupráci s výrobcem.
  • zajištění vzorků a katalogů od výrobce
  • sjednání obchodních podmínek včetně cen , speciálních slev, atd..
  • zajištění dopravy za velmi dobrých podmínek (doprava každý týden z Itálie)
  • řešení reklamací
  • pravidelnou aktualizaci vzorků a katalogů, doplnění novinkami ze světových výstav
  • školení zaměstnanců

Informace k výrobcům, které zastupuji:

ALFALUX

ALFALUX

www.alfaceramiche.com

italský výrobce keramických obkladů a dlažeb,dříve znamý pod jménem ALFA Ceramiche , jméno ALFALUX vzniklo spojením keramiček ALFA Ceramiche a LUX Ceramiche, ALFALUX je součástí Gruppo RIWAL, která je součástí keramičky CASALGRANDE PADANA S.P.A. , díky tomuto spojení využívá nejmodernější technologie při výrobě neglazovaných velkoformátových dlažeb. ALFALUX má také jedinečnou kolekci 4 serií v kombinaci s krystaly Swarovski. ALFALUX se na českém a slovenském trhu pohybuje již od roku 1993.

Supergres

SUPERGRES

www.supergres.com

ryze italská keramička, která je součástí jedné z největších společností GRUPPO CONCORDE. SUPERGRES je mladá, moderní, rozvíjející se firma, která využívá technologie a design z Gruppo Concorde, 100% Made in Italy. SUPERGRES se na českém trhu objevuje od roku 2006

Cerdisa

CERDISA

www.ceramichecerdisa.com

italská keramička, která je součástí GRUPPO RICCHETTI. V této společnosti patří k největším výrobcům. Dříve byla CERDISA spojena také s keramičkou CISA. Nyní jsou však obě keramičky separované a i když stále patří do stejné GRUPPO RICCHETTI tak každá má svůj obchodní tým. Výrobky CERDISA CERAMICHE patří do segmentu střední a vyšší třídy. V současné době se zaměřují na výrobu velkoformátových obkladů a dlažeb. Dlažby formátu 60x120, 30x120 nebo obklady formátů 50x100 jsou standartní. Výrobky CERDISA jsou vhodné především na projekty a pro architekty, především serie EC1. V roce 2012 představila CERDISA svůj nový bazénový program.