ZDENĚK DANĚK | NABÍDKA SLUŽEB

Obchodním firmám, které se zajímají o spolupráci mohu nabídnout:

  • zprostředkování přímého kontaktu s výrobcem a přímou spolupráci s výrobcem.
  • zajištění vzorků a katalogů od výrobce
  • sjednání obchodních podmínek včetně cen , speciálních slev, atd..
  • zajištění dopravy za velmi dobrých podmínek (doprava každý týden z Itálie nebo ze Španělska)
  • řešení reklamací
  • pravidelnou aktualizaci vzorků a katalogů, doplnění novinkami ze světových výstav
  • školení zaměstnanců

Informace k výrobcům, které zastupuji:

ALFALUX

ALFALUX

www.alfaceramiche.com

italský výrobce keramických obkladů a dlažeb,dříve znamý pod jménem ALFA Ceramiche , jméno ALFALUX vzniklo spojením keramiček ALFA Ceramiche a LUX Ceramiche, ALFALUX je součástí Gruppo RIWAL, která je součástí keramičky CASALGRANDE PADANA S.P.A. , díky tomuto spojení využívá nejmodernější technologie při výrobě neglazovaných velkoformátových dlažeb. ALFALUX má také jedinečnou kolekci 4 serií v kombinaci s krystaly Swarovski. ALFALUX se na českém a slovenském trhu pohybuje již od roku 1993.

Supergres

SUPERGRES

www.supergres.com

ryze italská keramička, která je součástí jedné z největších společností GRUPPO CONCORDE. SUPERGRES je mladá, moderní, rozvíjející se firma, která využívá technologie a design z Gruppo Concorde, 100% Made in Italy. SUPERGRES se na českém trhu objevuje od roku 2006

Cerdisa

CERDISA

www.ceramichecerdisa.com

italská keramička, která je součástí GRUPPO RICCHETTI. V této společnosti patří k největším výrobcům. Dříve byla CERDISA spojena také s keramičkou CISA. Nyní jsou však obě keramičky separované a i když stále patří do stejné GRUPPO RICCHETTI tak každá má svůj obchodní tým. Výrobky CERDISA CERAMICHE patří do segmentu střední a vyšší třídy. V současné době se zaměřují na výrobu velkoformátových obkladů a dlažeb. Dlažby formátu 60x120, 30x120 nebo obklady formátů 50x100 jsou standartní. Výrobky CERDISA jsou vhodné především na projekty a pro architekty, především serie EC1. V roce 2012 představila CERDISA svůj nový bazénový program.

ONIX MOSAIC

ONIX MOSAIC

www.onixmosaic.com

španělský výrobce skleněných mozaiek různých formátů. Velice dobrá kvalita a cena. Tento výrobce má několik katalogů a několik programů pro tvorbu mozaiky (jednobarevné, mixované, ART Galery). S tímto programem dokáží konkurovat ostatním výrobcům mozaiky. Také dokáží vyrábět mozaiky na zakázku dle přání zákazníka.

IBERO

IBERO

www.iberoceramica.com

nezávislá španělská keramička, která oficiálně působí na českém trhu od roku 2008, zabývá se výrobou keramických glazovaných obkladů a dlažeb za velmi příjemné ceny,IBERO má velký výběr především v segmentu glazovaných obkladů.


IMSO CERAMICHE

IMSO CERAMICHE

www.imsoceramiche.com

italská obchodní firma, která se zabývá dovozem kamenných umyvadel a mozaiek z Indonésie. Všechny výrobky jsou skladem v Itálii a dodací lhůta je velmi krátká.

Jedná se pouze o přírodní kámen. Umyvadla jsou moderní, antické nebo rustikální, různých rozměrů a barev.